Automatyczny import wyciągów bankowych bez użycia plików MT940, MT942, JPK WB, VideoTel, CSV, XML
do programów księgowych, magazynowych, płacowych oraz systemów ERP firm:
Insert, Sage, Comarch, Asseco, Soneta, Reset2, Raks, Streamsoft, ILUO, DGCS, Humansoft, LeftHand, Varico

Odpowiadając na potrzeby biur rachunkowych, ale nie tylko, powstały specjalne dodatki importujące operacje bankowe wprost do najpopularniejszych programów finansowo-księgowych takich jak: ERP Optima, Subiekt, Rewizor, Symfonia Finanse i Księgowość, Enova365, Varico Księga Handlowa (KsH) czy WAPRO Sprzedaż i Magazyn / Finanse i Księgowość.

Dzięki nim automatycznie w ustalonym odstępie czasu lub na żądanie, program emSzmal 3 pobierze listę wszystkich nowych operacji z twoich rachunków bankowych (w różnych bankach) i wprowadzi je do wybranych programów (bez potrzeby eksportowania plików z historią transakcji).

Funkcjonalność ta dostępna jest dla wszystkich obsługiwanych przez program serwisów bankowości internetowej i nie wymaga udostępniania przez bank żadnych dodatkowych usług.

Od dziś, koniec z ręcznym wprowadzaniem operacji, pamiętaj, że przez dedykowane integracje możesz importować dowolne zestawienia operacji finansowych, nie muszą być to stricte wyciągi bankowe. Możesz w ten sposób zaimportować np. zestawienia pobrań kurierskich czy wpłaty od klientów z serwisu aukcyjnego Allegro.pl.


emSzmal 3 na facebooku Kontakt